Zit uw dochter op turnen en wil ze meer trainen? Dan is dat mogelijk!

Dit seizoen zijn wij gestart met het geven van een extra uur turnen. Dit uur is bedoeld om de oefeningen nog beter en sneller onder de knie te krijgen. Turnen is bij uitstek een sport waar trainen en oefenen zeer belangrijk is. Tijdens dit uur kan uw kind, onder begeleiding de juiste technieken aanleren. Ook willen wij met deze training uw kind meer uitdaging bieden ​door​ andere oefeningen op een hoger niveau. Uiteraard kijken wij altijd eerst naar het kind en streven wij naar persoonlijke doelen, welke op een ontspannen maar uitdagende manier haalbaar zijn. Iedereen is dus WELKOM!

Nieuwsgierig geworden? Laat uw kind vrijblijvend een les meedoen. U hoeft zich hiervoor niet vooraf aan te melden.

Eerste techniektraining! Vrijdag 25 augustus 16:30 - 17:30 uur
onder leiding van Fleur & Elke (Lokatie: 't Trefpunt, zaal: A)